Hotel w Krakowie

Hotel Alexander II

Hotel Alexander

Hit Dnia
Pokój - Hotel Alexander Kraków Pokój 1 - Hotel Alexander Kraków Pokój 2 - Hotel Alexander Kraków Recepcja - Hotel Alexander Kraków Restauracja 1 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 2 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 3 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 4 - Hotel Alexander Kraków

Wybrany hotel

Data przyjazdu

Data powrotu

Dorośli

Dzieci

O Hotelu

Serdecznie zapraszamy do hotelu Alexander II, położonego w sąsiedztwie Rynku Głównego, krakowskich Plant i Dworca PKP. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Krakowa zapewni Państwu wygodne zwiedzanie zabytków Starego Miasta, a spokojna okolica komfortowy wypoczynek.

Wszystkie klimatyzowane pokoje w hotelu Alexander II są klasycznie urządzone. Każdy wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz łazienkę z suszarką do włosów. Oferujemy jasne i przestronne pokoje z minibarem i bezpłatnym dostępem do Internetu.

W restauracji serwujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu wliczone w koszt noclegu.

Nasza profesjonalna kadra służy pomocą w każdej chwili oraz informuje o miejscach i zabytkach, które warto zobaczyć będąc w mieście królów. Pomagamy również w organizowaniu wycieczek do miejsc wpisanych w rejestr światowego dziedzictwa kultury między innymi: Tyńca, Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy, Zakopanego i innych.

Oferta Specjalna

czytaj więcej Oferta Specjalna Hotel Alexander Kraków