Hotel w Krakowie

Hotel Alexander II

Hotel Alexander

Hit Dnia
Pokój - Hotel Alexander Kraków Pokój 1 - Hotel Alexander Kraków Pokój 2 - Hotel Alexander KrakówPokój 3 - Hotel Alexander Kraków Recepcja - Hotel Alexander Kraków Restauracja 1 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 2 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 3 - Hotel Alexander Kraków Restauracja 4 - Hotel Alexander Kraków

Wybrany hotel

Data przyjazdu

Data powrotu

Dorośli

Dzieci

Hotel Alexander II Kraków

Położenie Hotelu sprawia, że od historycznego centrum miasta, pełnego zabytków i urokliwych alejek, dzieli naszych Gości zaledwie kilkaset metrów. Magia i urok Krakowa wprawi Państwa z pewnością w niepowtarzalnie dobry nastrój, a wrażenia na zawsze zapiszą się w pamięci.

O Państwa doskonałe samopoczucie zadba profesjonalna obsługa, gotowa pomóc w każdej sytuacji. Poinformujemy o miejscach i zabytkach, które warto zobaczyć będąc w mieście królów. Pomożemy również w zorganizowaniu wycieczek do miejsc wpisanych w rejestr światowego dziedzictwa kultury między innymi: Tyńca, Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy, Zakopanego i innych.

Hotel jest w pełni klimatyzowany i znajduje się w nim sala dostosowana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego hotelu. Gwarantujemy udany wypoczynek w sercu Krakowa.

Oferta Specjalna

czytaj więcej Oferta Specjalna Hotel Alexander Kraków

Zorganizuj konferencje

czytaj więcej Zorganizuj Konferencje Hotel Alexander Kraków

Nasza restauracja

czytaj więcej Nasza-Restauracja Hotel Alexander Kraków