Hotel w Krakowie

Hotel Alexander

Hit Dnia
Pokój - Hotel Alexander Kraków Pokój 2 - Hotel Alexander Kraków Łazienka - Hotel Alexander Kraków Łazienka 2 - Hotel Alexander Kraków

Wybrany hotel

Data przyjazdu

Data powrotu

Dorośli

Dzieci

Pokoje

Do dyspozycji Gości mamy 54 pokoje 1,2,3 osobowe wyposażone w klimatyzację, łazienkę z prysznicem i z suszarką, TV satelitarną, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini barek i dostęp do internetu. Posiadamy również pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokoje standard

Cena pokoju STANDARD zawiera: 24 godzinna opiekę recepcji, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, podatek VAT. Wymagana jest przedpłata za pierwsza dobę w momencie dokonywania rezerwacji. Anulacja bezkosztowa do 12:00 na 1 dzień przed przyjazdem. Doba hotelowa trwa w godz. 14 - 12 dnia następnego.

Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Pokoje SUPERIOR

Cena pokoju SUPERIOR zawiera: 24 godzinna opiekę recepcji, WiFi, słodką niespodziankę (wino i słodycze), świeże kwiaty, szlafroki, zestaw do parzenia kawy i herbaty, podatek VAT. Wymagana jest przedpłata za pierwsza dobę w momencie dokonywania rezerwacji. Anulacja bezkosztowa do 12:00 na 1 dzień przed przyjazdem. Doba hotelowa trwa w godz. 14 - 12 dnia następnego.

Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Nasza restauracja

czytaj więcej Nasza-Restauracja Hotel Alexander Kraków